logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Akcje społeczne

Odpowiedzialność społeczna to nie tylko idea ale również działanie. Pallada z dumą angażuje się w różne akcje społeczne, aby wspierać najbliższe otoczenie i przyczyniać się do pozytywnych zmian wokół nas.

Aktywnie wspieramy rozwój sportowy w naszej okolicy, dlatego często finansujemy nagrody dla młodych talentów. Widzimy w tym szansę na rozwijanie zdolności i zainteresowań młodych ludzi, a także budowanie ducha współzawodnictwa.

Wierzymy w siłę edukacji i wsparcia dla ambitnej młodzieży. Dlatego w ramach naszych działań przyznajemy stypendia dla uczniów osiągających wybitne wyniki w nauce i aktywnie angażujących się w życie szkolne/społeczne.

Najwięcej satysfakcji daje nam udział w licznych inicjatywach społecznych, w których pomagamy potrzebującym rodzinom. Dostarczamy im nie tylko niezbędne dobra materialne, ale przede wszystkim służymy wsparciem w trudnych czasach.

Wspólnie, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i współpracy z lokalnymi partnerami, tworzymy pozytywne zmiany w naszym otoczeniu.