logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Transport i komunikacja

Pewna jazda, pewny biznes

Ubezpieczenie flotowe

Ubezpieczenie flotowe to rodzaj polisy ubezpieczeniowej, która oferuje ochronę dla większej liczby pojazdów znajdujących się w posiadaniu jednej firmy lub instytucji. Taka polisa umożliwia ubezpieczenie całej floty pojazdów, takich jak samochody osobowe, ciężarówki, autobusy, czy inne środki transportu, na jednym zbiorczym kontrakcie, zamiast wykupowania oddzielnych polis dla każdego pojazdu.

Indywidualne ubezpieczenie pojazdu firmowego

Pojedyncze ubezpieczenie samochodu w firmie to indywidualna polisa ubezpieczeniowa, która obejmuje ochronę jednego konkretnego pojazdu używanego w działalności przedsiębiorstwa. W tym przypadku, każdy pojazd posiada oddzielną polisę ubezpieczeniową, która zawiera określone rodzaje pokrycia, takie jak OC (odpowiedzialność cywilna), AC (auto-casco), NNW (ubezpieczenie kierowcy i pasażerów) oraz dodatkowe opcje, jak np. ubezpieczenie od kradzieży, uszkodzeń mechanicznych itp.

Ubezpieczenie jachtów i sprzętu pływającego

Ubezpieczenie jachtów i sprzętu pływającego to polisa ubezpieczeniowa, która zapewnia ochronę dla właścicieli jachtów, łodzi, motorówek i innych sprzętów pływających. Polisa ta obejmuje różne rodzaje ryzyka, takie jak uszkodzenia, kradzieże, czy wypadki, które mogą zdarzyć się podczas pływania lub przechowywania sprzętu.