Kontakt

Formularz kontaktowy

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zapoznałem się i akceptuję Polityka prywatności.

    Oddziały

    Znajdź swojego agenta

    Centrala

    Al. Wojska Polskiego 211a 71-334 Szczecin

    rozwińzwiń

    Paweł Kmieć

    604 505 053

    p.kmiec@pallada.com.pl

    Iga Szałańska

    660 422 222

    ubezpieczenia@pallada.com.pl

    Anna Kmieć

    602 155 553

    a.kmiec@pallada.com.pl

    Bartosz Chlipała

    600 216 316

    b.chlipala@pallada.com.pl

    Artur Wasser

    512 89 34 78

    a.wasser@pallada.com.pl

    Aleksandra Wolszczak

    660 536 537

    a.wolszczak@pallada.com.pl

    Tomasz Kunicki

    606 600 069

    t.kunicki@pallada.com.pl

    Przemysław Uberman

    600 266 267

    p.uberman@pallada.com.pl

    Jarosław Mazek

    664 425 262

    j.mazek@pallada.com.pl

    Jakub Cendrowski

    668 349 349

    j.cendrowski@pallada.com.pl

    Paweł Paś

    606 957 795

    p.pas@pallada.com.pl

    Maciej Mazurowski

    515 270 856

    m.mazurowski@pallada.com.pl

    Daria Cendrowska

    504 151 805

    d.cendrowska@pallada.com.pl

    Martyna Zaborek

    692 450 755

    m.zaborek@pallada.com.pl

    Zuzanna Łopatto

    514 321 345

    z.lopatto@pallada.com.pl

    Jolanta Margoszczyn

    Dział rozliczeń

    600 369 137

    j.margoszczyn@pallada.com.pl

    Agnieszka Polok

    Dział rozliczeń

    698 654 654

    a.polok@pallada.com.pl

    Jarosław Mazek

    Dział szkód

    664 425 262

    szkody@pallada.com.pl

    Mateusz Fedorowski

    Dział IT

    531 090 672

    m.fedorowski@pallada.com.pl

    Oddział Szczecin

    ul. Wyspiańskiego 1A, 70- 497 Szczecin

    rozwińzwiń

    Jacek Ławrynowicz

    604 134 135

    j.lawrynowicz@pallada.com.pl

    Radosław Guz

    694 482 282

    r.guz@pallada.com.pl

    Anna Ławrynowicz

    530 500 165

    a.lawrynowicz@pallada.com.pl

    Punkt Obsługi Szczecin

    ul. Zielonogórska 36, 71-084 Szczecin

    rozwińzwiń

    Maciej Bonk

    602 217 431

    m.bonk@pallada.com.pl

    Beata Prusińska

    664 703 070

    b.prusinska@pallada.com.pl

    Oddział Gdynia

    ul. Zwycięstwa 267, 81- 525 Gdynia

    rozwińzwiń

    Marek Ośka

    601 97 46 42

    m.oska@pallada.com.pl

    Justyna Rosińska

    530 97 46 42

    gdynia@pallada.com.pl

    Łukasz Parusiński

    600 24 80 48

    l.parusinski@pallada.com.pl

    Wioleta Wiczling-Penk

    512 910 621

    w.penk@pallada.com.pl

    Oddział Tarnów

    ul. Zagumnie 45,33- 100 Tarnów

    rozwińzwiń

    Magdalena Głowacz

    693 552 932

    m.glowacz@pallada.com.pl

    Oddział Skórcz

    ul. Starogardzka 8, 83-220 Skórcz

    rozwińzwiń

    Beata Kamrowska

    511 233 308

    b.kamrowska@pallada.com.pl

    Tomasz Kamrowski

    662 006 671

    t.kamrowski@pallada.com.pl

    Oddział Chodzież

    ul. Zwycięstwa 8A/2, 64-800 Chodzież

    rozwińzwiń

    Dorota Dąbrowska

    530 195 021

    d.dabrowska@pallada.com.pl

    Karolina Habet

    693 512 040

    k.habet@pallada.com.pl

    Nikodem Żytliński

    516 301 601

    n.zytlinski@pallada.com.pl

    Oddział Stargard

    ul.Pogodna 4-6, 73-110 Stargard

    rozwińzwiń

    Bartek Żochowski

    662 265 264

    b.zochowski@pallada.com.pl

    Beata Sowińska

    730 501 601

    b.sowinska@pallada.com.pl

    Filia Gliwice

    ul. Dworska 4/13, 44-102 Gliwice

    rozwińzwiń

    Joanna Wiśniewska

    793 777 972

    j.wisniewska@pallada.com.pl

    Miastko

    doradzca mobilny

    rozwińzwiń

    Anna Bartkiewicz

    501 519 812

    a.bartkiewicz@pallada.com.pl

    Poznań

    doradca mobilny

    rozwińzwiń

    Jarosław Lendo

    511 797 901

    j.lendo@pallada.com.pl

    Copyright © 2021 Pallada Ubezpieczenia