logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Ubezpieczenie assistance

Usługa assistance drogowego

Ubezpieczenie assistance

Ubezpieczenie assistance to rodzaj ubezpieczenia, które działa jako wsparcie w przypadku niespodziewanych problemów na drodze. Gwarantuje ono, że w przypadku awarii lub wypadku samochodowego, kierowcy i pasażerowie mogą liczyć na natychmiastową pomoc i profesjonalne rozwiązania.

Usługi assistance drogowego obejmują holowanie uszkodzonego pojazdu do najbliższego warsztatu lub innego wyznaczonego miejsca, dostarczenie paliwa w przypadku pustego baku, pomoc w rozruchu pojazdu w przypadku problemów z baterią, naprawy drobnych usterek mechanicznych na miejscu, a także organizację noclegu czy zapewnienie transportu zastępczego, jeśli pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy.

Ubezpieczenie to daje kierowcom pewność, że w przypadku kłopotów na drodze nie zostaną sami i będą mieli dostęp do fachowej pomocy, co może znacznie ułatwić i usprawnić rozwiązanie sytuacji awaryjnej oraz zminimalizować niedogodności wynikające z takich incydentów. Jest to więc rodzaj „zabezpieczenia” na wypadek nieplanowanych zdarzeń drogowych.