logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Ubezpieczenie Home Assistance

Zapewnij sobie spokój z Home Assistance

Ubezpieczenie Home Assistance

Ubezpieczenie Home Assistance to cenna usługa, która daje właścicielom nieruchomości pewność, że w przypadku nagłych awarii i problemów w domu, mogą liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie. To dodatkowa opcja oferowana przez niektóre firmy ubezpieczeniowe, która idzie poza standardową ochroną budynku.

Usługa Home Assistance obejmuje szeroki zakres sytuacji, w których może być potrzebna interwencja, takie jak:

Awaria Wodno-Kanalizacyjna: W przypadku wycieków, zatkania rur lub innych problemów z instalacją wodno-kanalizacyjną, Home Assistance zapewni fachową pomoc hydrauliczną.

Problemy Elektryczne: W sytuacjach, gdy następuje awaria elektryczna lub problemy z instalacją elektryczną, specjaliści z Home Assistance przyjadą, aby dokładnie zdiagnozować problem i podjąć działania naprawcze.

Nagrzewnice i Klimatyzacja: Jeśli Twoja nagrzewnica lub klimatyzacja przestaną działać w najmniej odpowiednim momencie, usługa Home Assistance zajmie się naprawą lub wymianą urządzeń.

Zepsute Sprzęty Gospodarstwa Domowego: Jeśli ważne sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak lodówka, pralka czy zmywarka, przestaną działać, Home Assistance pomoże w szybkiej naprawie lub zastąpieniu ich.

Najważniejszą korzyścią z ubezpieczenia Home Assistance jest gwarancja szybkiej reakcji w przypadku nagłych problemów w domu. Dzięki tej usłudze nie musisz martwić się organizacją napraw czy szukaniem fachowców do rozwiązania awarii. To zabezpieczenie daje Ci spokój umysłu i pewność, że profesjonaliści zajmą się problemem, zanim stanie się on większym kłopotem.