logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Witajcie!

Niezmiernie nam miło, że znaleźliście drogę do naszej strony i chcielibyśmy wykorzystać tę okazję, aby przywitać Was serdecznie i w skrócie opowiedzieć o sobie.

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat specjalizuje się w świadczeniu usług ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw i firm. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów ubezpieczeniowych jesteśmy w stanie zapewnić Wam poczucie bezpieczeństwa i sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszym celem jest zapewnienie Wam profesjonalnej obsługi, pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów oraz wsparcie procesowania na każdym etapie działań ubezpieczeniowych.

Wierzymy, że każdy jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do potrzeb każdego klienta. Współpracujemy z najlepszymi ubezpieczycielami w Polsce i na świecie, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wybór polis ubezpieczeniowych, które zapewnią Ci pełną ochronę.

Zdobyte doświadczenie, odpowiedzialność, liczne szkolenia i praca nad potrzebami wymagających klientów ukształtowały nasz warsztat oraz nauczyły wykorzystywania niesztampowych rozwiązań pozwalając tym samym sprostać oczekiwaniom różnych grup odbiorców naszych usług. Szerokie specjalizacje i wysokie kompetencje zespołu doradców, pozwalają wierzyć, że wystarczy nam tylko zaufać.

Dzięki naszym rozwiązaniom ubezpieczeniowym, możesz mieć pewność, że Ty, Twoi bliscy i Twoja firma jesteście chronieni przed różnego rodzaju zagrożeniami, a Ty możesz skupić się na swojej pracy i rozwijaniu biznesu.

Zapraszamy również do regularnego odwiedzania naszej strony, na której znajdziecie dużo odpowiedzi na często zadawane pytania.