logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Zuzanna Łopatto

Specjalistka ds. ubezpieczeń majątku oraz odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw, ubezpieczeń wspólnot mieszkaniowych, ubezpieczeń maszyn i ubezpieczeń szkolnych

Zuzanna Łopatto

Specjalistka ds. ubezpieczeń majątku oraz odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw, ubezpieczeń wspólnot mieszkaniowych, ubezpieczeń maszyn i ubezpieczeń szkolnych

Dane kontaktowe

Dane adresowe

71-334 Szczecin
Aleja Wojska Polskiego 211A

Centrala - czytaj więcej

Jako specjalistce ds. ubezpieczeń majątku oraz odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw, konsekwencja i dociekliwość pozwalają mi osiągać niemożliwe. Dzięki zdolności patrzenia na sprawy z szerszej perspektywy, znajduję optymalne rozwiązania ubezpieczeniowe, dostosowane do specyficznych potrzeb moich klientów. Moja strategia, intuicja i pragmatyzm są fundamentem dążenia do celu, to sprawia, że jestem ekspertem w branży ubezpieczeń majątkowych.

Mój profesjonalizm i pasja są widoczne zarówno w pracy, jak i w codziennym życiu, gdzie energia i zapał do działania są nieodłączną częścią mojej osobowości. Staram się podchodzić do każdego zadania z energią i entuzjazmem, co, mam nadzieję, przynosi pozytywny wkład do naszego zespołu.

Specjalizując się w ubezpieczeniach wspólnot mieszkaniowych, ubezpieczeniach maszyn, a także ubezpieczeniach szkolnych, wyróżniam się głęboką wiedzą branżową. Umiejętność dostosowania oferty do unikalnych wymagań każdego klienta pozwala mi „uszyć je na miarę”. Moje doświadczenie w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw pozwala na efektywną ochronę przed ryzykiem finansowym, co jest najważniejsze dla każdego przedsiębiorstwa.

W prywatnym życiu jestem pasjonatką przyrody i podróży. Wolne chwile najchętniej spędzam w lesie lub nad wodą. W gronie najbliższych, mojego psa, w towarzystwie hamaka i książki, czerpię inspiracje z otaczającego świata. Moja miłość do słońca, odkrywania nowych miejsc, poznawania ludzi, kultur i smaków jest odzwierciedleniem mojej otwartości i ciągłego dążenia do poznawania nowości.

Warto wiedzieć