logo Pallada

PALLADA UBEZPIECZENIA

Al. Wojska Polskiego 211A
71-334 Szczecin

tel: 660 422 222
tel: +48 91 44 22 222
NIP: 9551425384

zobacz nasze oddziały »

Przemysław Uberman

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych indywidualnych oraz firmowych

Przemysław Uberman

Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych indywidualnych oraz firmowych

Dane kontaktowe

Dane adresowe

71-334 Szczecin
Aleja Wojska Polskiego 211A

Centrala - czytaj więcej

Jestem wieloletnim doradcą ubezpieczeniowym.

Moją pasją jest motoryzacja, dlatego duża część mojej pracy skupia się na ubezpieczeniach komunikacyjnych. Obsługuję zarówno małe, średnie przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych.  Kolejną bardzo istotną częścią doradztwa są ubezpieczenia nieruchomości.

Dzięki mojemu doświadczeniu skupiam się na tym, aby każdy mój klient otrzymał produkt, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.

Zawsze staram się, aby klienci byli w pełni zabezpieczeni, otrzymali produkt zgody z ich oczekiwaniami jak również otrzymali ode mnie wiedzę dotyczącą możliwości rozszerzenia i optymalizacji obecnie posiadających produktów ubezpieczeniowych.

Dzięki moje pracy i zdobytemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc osobą szukających rozwiązań, które zabezpiecza ich majątki tak, aby w razie szkody nie mieli zmartwień i problemów, a z czystym sumieniem mogli polecić moją osobę swoim znajomym.

Dzięki pracy w Palladzie wszyscy moi klienci mogą liczyć na pomoc przy likwidacji szkody, ponieważ mamy powołany dział szkodowy, który pomaga przy likwidacji szkód.