Kontakt

Formularz kontaktowy

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zapoznałem się i akceptuję Polityka prywatności.

Dział rozliczeń

Jolanta Margoszczyn

Kierownik

600 369 137

j.margoszczyn@pallada.com.pl

Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Agnieszka Polok

698 654 654

a.polok@pallada.com.pl

Dział techniczny

Marcin Osuch

601 796 558

m.osuch@pallada.com.pl

Dział szkód

Jarosław Mazek

91 44 22 222

Oddziały

Znajdź swojego agenta

Centrala

Al. Wojska Polskiego 211a 71-334 Szczecin

rozwińzwiń

Paweł Kmieć

Prezes

604 505 053

p.kmiec@pallada.com.pl

Iga Szałańska

Sekretariat

660 422 222

ubezpieczenia@pallada.com.pl

Anna Kmieć

Doradca klienta korporacyjnego

602 155 553

a.kmiec@pallada.com.pl

Bartosz Chlipała

Doradca klienta korporacyjnego

600 216 316

b.chlipala@pallada.com.pl

Artur Wasser

Doradca klienta korporacyjnego

512 89 34 78

a.wasser@pallada.com.pl

Aleksandra Wolszczak

Doradca klienta korporacyjnego

660 536 537

a.wolszczak@pallada.com.pl

Tomasz Kunicki

606 600 069

t.kunicki@pallada.com.pl

Przemysław Uberman

600 266 267

p.uberman@pallada.com.pl

Jarosław Mazek

664 425 262

j.mazek@pallada.com.pl

Jakub Cendrowski

668 349 349

j.cendrowski@pallada.com.pl

Paweł Paś

606 957 795

p.pas@pallada.com.pl

Bartosz Żochowski

662 265 264

b.zochowski@pallada.com.pl

Maciej Mazurowski

515 270 856

m.mazurowski@pallada.com.pl

Daria Cendrowska

608 586 333

d.cendrowska@pallada.com.pl

Martyna Zaborek

692 450 755

m.zaborek@pallada.com.pl

Zuzanna Łopatto

514 321 345

z.lopatto@pallada.com.pl

Oddział Szczecin

ul. Wyspiańskiego 1A, 70- 497 Szczecin

rozwińzwiń

Jacek Ławrynowicz

604 134 135

j.lawrynowicz@pallada.com.pl

Radosław Guz

694 482 282

r.guz@pallada.com.pl

Anna Ławrynowicz

660 536 537

a.lawrynowicz@pallada.com.pl

Punkt Obsługi Szczecin

ul. Zielonogórska 36, 71-084 Szczecin

rozwińzwiń

Maciej Bonk

602 217 431

m.bonk@pallada.com.pl

Beata Prusińska

664 703 070

b.prusinska@pallada.com.pl

Oddział Gdynia

ul. Zwycięstwa 267, 81- 525 Gdynia

rozwińzwiń

Marek Ośka

601 97 46 42

m.oska@pallada.com.pl

Justyna Rosińska

530 97 46 42

gdynia@pallada.com.pl

Łukasz Parusiński

600 24 80 48

l.parusinski@pallada.com.pl

Magdalena Barańska

‭512 910 621‬

m.baranska@pallada.com.pl

Oddział Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 14,66- 400 Gorzów Wlkp.

rozwińzwiń

Agnieszka Dobrzyńska

509 845 769

a.dobrzynska@pallada.com.pl

Paweł Rosowski

609 042 743

p.rosowski@pallada.com.pl

Oddział Tarnów

ul. Zagumnie 45,33- 100 Tarnów

rozwińzwiń

Magdalena Głowacz

693 552 932

m.glowacz@pallada.com.pl

Filia Koszalin

ul. Połtawska 6, 75-072 Koszalin

rozwińzwiń

Maria Sznajderowska

722 020 467

m.sznajderowska@pallada.com.pl

Anna Szwabowska

722 020 484

a.szwabowska@pallada.com.pl

Oddział Skórcz

ul. Starogardzka 8, 83-220 Skórcz

rozwińzwiń

Beata Kamrowska

511 233 308

b.kamrowska@pallada.com.pl

Tomasz Kamrowski

662 006 671

t.kamrowski@pallada.com.pl

Oddział Chodzież

ul. Zwycięstwa 8A/2, 64-800 Chodzież

rozwińzwiń

Dorota Dąbrowska

530 195 021

d.dabrowska@pallada.com.pl

Karolina Habet

723 747 060

k.habet@pallada.com.pl

Daria Lempart

504 151 092

d.lempart@pallada.com.pl

Filia Gliwice

ul. Dworska 4/13, 44-102 Gliwice

rozwińzwiń

Joanna Wiśniewska

793 777 972

j.wisniewska@pallada.com.pl

Miastko

doradzca mobilny

rozwińzwiń

Anna Bartkiewicz

501 519 812

a.bartkiewicz@pallada.com.pl

Copyright © 2018 Pallada Ubezpieczenia